Domácí spotřebiče od světového výrobce Whirlpool
přejít na Whirlpool.cz
Menu

Prodejci

Prodloužená záruka na 5 let ZDARMA

Whirlpool doporučuje pro Váš on-line nákup následující prodejce:

Jméno prodejny: Město: Adresa:
2S Trade s.r.o. Sebranice Sebranice 262
3D Elektro s.r.o. Blansko Svitavská 500/7
77 s.r.o. Svitavy Nám. Míru 79
A-Z Chlazení s.r.o. Hradec Králové Piletice 45
ABSOLUT SERVIS, S.R.O. DOBRUSKA PULICKÁ 452
ADAM nábytek s.r.o. Brno Příční 118/10
AGNUS s.r.o. Praha 5 - Řeporyje Na Tržišti 1
AGNUS s.r.o. Praha 6 - Řepy Mrkvičkova 1362
AKIT, s.r.o. Praha 8 - libeň U libeňského pivovaru 63/2
AKNILAS s.r.o. Nymburk Ječná 2418
AKREES s.r.o. Uherské Hradiště Podboří 44
ALNOX s.r.o. Praha 10 Vršovická č.p.1525/1d
AMBER INTERIÉR, spol.s r.o. Praha 1 Lazarská 7
ANATIS s.r.o. Blansko Svitavská 500
APS servis s.r.o. Lysá nad Labem Poděbradova 114
ASKO a.s. Praha 10 - Uhřiněves Františka Diviše 984
ASPERA s.r.o. Pisek Prazska 286
ATL Obchodní s.r.o. Vrchlabí Slovanská 90
AVC TURBO spol. s r.o. Chomutov Palackého 5405
Adéla Rojovská Havířov Rodinná 1058/32
Alka - kuchyňské studio Mladá Boleslav T.G.Masaryka 801
Ally s.r.o Vestec Průběžná 208
Ally s.r.o. Praha 10-Pitkovice Žampionová 2
Andrea Klimešová Hradec Králové Gočárova třída 1228
Andrea Klimešová Hradec Králové tř. Edvarda Beneše 570/100
Andriy Tytyuk - AT interier Praha -Petrovice Lessnerova 262/9
Antonín Hurt Litomyšl Tyršova 276
Arco truhlářství s.r.o. Most Kostelní 1465
Aretti CZ, s.r.o. Brno - Židenice Kulkova 8
BD Interiéry Jihlava Chlumova 1a
BEATman s.r.o. Mikulov Brněnská 12
BS TREND s.r.o. Březolupy Březolupy 502
BYTEX home Zlín Tř.T.Bati 398
Belurette, s.r.o. České Budějovice Jeremiášova 7
Beneš nábytek s.r.o. České budějovice Otavská 1453
Blanka Dočekalová Jihlava U Hrbitova 14
Bohumil Burian - elektro Pelhřimov U Elektrárny
Bohumil Vostal Třebíč Hálkova 5
Bonovo s.r.o. Přelouč Žižkova 968
Božena Sedláková Hrušovany n. Jev. nám. Míru 28
By Design s.r.o. Praha 1 Šítkova 1
Břetislav Barabáš - AB interiér OSTRAVA - Nová Bělá Ovesná 310/8
Břetislav Sysala Ostrava - Hrabůvka Ulehlova 6
Břetislav Sysala Ostrava Souběžná 18
CAG, s.r.o. Mníšek pod Brdy Pražská 900(areál Kovohutě)
CHALUPA interiéry s.r.o. Bohuslavice u Zlína Salaš 98
Creativa design s.r.o. Praha 9 Na Břehu 298/25
DAMA NET s.r.o. Litoměřice Michalovická 2177/20
DAMIO s.r.o. Litomyšl Moravská 1227
DARIA KULAVIAKOVA MULLEROVA DOLNI BENESOV HLUCINSKA 352
DELFI spol. s r. o. Děčín Ovocná 5
DESIGN STUDIO PLZEŇ, s.r.o. Plzeň Plaská 2080/78
DIOVO S.R.O. KLECANY V HONECH 690
DIOVO S.R.O. PRAHA 2 ŠAFAŘÍKOVA 201/17
DM Elektro s.r.o. Český Brod Krále Jiřího 20
DM2 s.r.o. Cheb 26. dubna 341/15
DOMA CZ s.r.o. Jihlava Masarykovo nám. 43
DOMOV ZILVAR s.r.o. Nové Město nad Metují T.G.Masaryka 2000
DOSPIVA ELEKTRO s.r.o. Kutná Hora Kremnická 49
Dagmar Difkova Havirov Jarni 38
Dagmar Difková Ostrava 28.října 1777/112
Dagmar Hrabcová Příbram Trhové Dušníky 141
Dana Šůnová České Budějovice V. Volfa 1351/2
Daniel Princ Liberec Osadni 334/14
Daniel Princ Liberec Revoluční 66/2
Daria Kulaviakova Mullerova Hlucin Pisecna 14A
Daria Kulaviaková Mullerová Hlučín Hrnčířská 17
Delfi Jilemnice s.r.o. Jilemnice Dolní Štěpanice 104
Denbacor s.r.o. Chomutov Pražská 556
Denbacor s.r.o. Praha 5 - Košíře Plzeňská 1270/97
Dostal.cz s.r.o. Litovel Palackeho 853/2
Dočekalová Blanka Jihlava Nad Plovárnou 3768/10
Dušan Pelc Skuteč Příčná 957
Dřevokomplet s.r.o. Sruby Sruby 52
Dřevomat Unhošť s.r.o. Unhošť Zd.Hofbauera 931
Dřevomat Unhošť s.r.o. Unhošť Lidická 1479
Dřevomat Unhošť s.r.o. Unhošť Zd.Hofbauera 931
Dřevotvar, výrobní družstvo Znojmo Družstevní 8
EC-INTERIÉRY s.r.o. Olomouc Resslova 221/21
ELEFANT.DC, s.r.o. Děčín Ústecká 475/97
ELEKTRA ELZA S.R.O. ROKYCANY MALÉ NÁMĚSTÍ 99/I
ELEKTRO - BUBENÍK s.r.o. Dačice Třída 9.května 18
ELEKTRO FRANC s.r.o. Ústí nad Orlicí Letohradská 100
ELEKTRO Lhotský s.r.o. Pacov Myslíkova 13
ELEKTRO Novák CB, s.r.o. Lišov Tř. 5. května 13
ELEKTRO PW s.r.o. Tábor 9.května 1988
ELEKTRO-MÜLLER Dolní Benešov Hlučínská 352
ELEKTROOPRAVNA RAUS s.r.o. Velké Meziříčí Radnická 31/5
ELESPA, s.r.o. Prostejov Olomoucka 15a
ELESPA, s.r.o. Újezd u Brna Nádražní 173
ELMONT-CH spol. s r.o. Trutnov Horska 884
ELNAR spol. s r.o. Zbuzany Na sadech 290
ELPE s.r.o. Pelhřimov Myslotínská 1978
ELPRUM, s.r.o. Letovice Smetanova 990/24
ELPRUM, s.r.o. Letovice Masarykovo nám. 16
ELSTAK s.r.o. Hradec Králové OC Dukelská 1713/7
ELVO Hlinsko s.r.o Hlinsko Komenskeho 408
EUROZA s.r.o. Most Okružní 1096/14
EXX s.r.o. Praha 6 - Ruzyně Na Hůrce 1077/4a
Elektra Sedláček s.r.o. Nová Paka Legií 391
Elektro - Karel Calta Milevsko Masarykova 258
Elektro Brož Pelhřimov Masarykovo nám. 80
Elektro Hanzel Miroslav Nám. Svobody 18
Elektro Litovel Litovel Palackého 853/2
Elektro Nový-Planeo s.r.o. Tachov Hornická 1786
Elektro Pešek s.r.o. Slatiňany T.G.Masaryka 121
Elektro S-Štěpánek s.r.o. Ostrov Lidická 1201
Elektro Vlášek Hradec Králové Letců 1001
Elektrocentrum Kadlec Říčany Černokostelecká 2555 (u Tesca)
Elektroprivat Vaďura s.r.o. Olomouc Horní náměstí 15
Elektroservis Janik s.r.o. Ostrava Zborovská 2461/30
Elektroservis Krytinář Jablonec nad Nisou Na roli 35
Elektroslužby-Trkola s.r.o. Počátky Březinova 230
Elmax Store a.s. Trinec Namesti Svobody 528
Elmax Store a.s. Havířov Náměstí Republiky 860
Elmax Store a.s. Třinec Jablunkovská 410
Elmax Store a.s. Havířov Dlouhá Třída 860/1+
Elos Liberec s.r.o. Stráž nad Nisou Oblouková 102
Emanuel Faltus Mratín Nový Brázdim 89
EuroHity s.r.o. Valašské Klobouky Cyrilometodějská 1003
Eurohity s.r.o. Brumov - Bylnice 1.kvetna 1034
Eva Chmelařová - CHMELAŘ Plzeň 1 - Bolevec Otakara Březiny 15
Eva Chmelařová - CHMELAŘ Praha 6 Bělohorská 122
Eva Chmelařová - CHMELAŘ Praha 10 Žampionová 2
Eva Vávrová Strakonice Droužetice 36
FAVIA s.r.o. Dolní Jirčany Jesenická 565
FAVOUR, s.r.o. Blučina Nivky 630
FH services s.r.o. Cheb Potoční 24
FH services s.r.o. Hazlov Hazlov 253
FLEXY s.r.o. Slaný Wilsonova 599/6
GABON, spol. s r.o. Brno - Černovice Hájecká 12
GABON, spol. s r.o. Brno Vohnoutova 2/428
Galley s.r.o. Praha 3 V Kapslovně 2767/2
Galley s.r.o. Praha 9 K nádraží 77/13
Global elektro s.r.o. Žďár nad Sázavou Dvořákova 2459/6
Goatle s.r.o. Praha 1 Rybná 716/24
HANA NĚMCOVÁ - ELEKTRO BLATNÁ J.P.KOUBKA 240
HANÁK ATELIER s.r.o. Hodonín Štefánikova 4096/68
HANÁK ATELIERY CZ s.r.o. Praha 6 - Hradčany Badeniho 29/5
HANÁK ATELIERY CZ s.r.o. Praha 9 - Vysočany Poděbradská 520/24
HANÁK CENTRUM s.r.o. Brno Křenová 72
HANÁK CENTRUM s.r.o. Brno - Štýřice Heršpická 1009/11c
HANÁK NÁBYTEK, a.s. Nupaky sklad Nupaky č.466
HANÁK NÁBYTEK, a.s. Popůvky u Kojetína Popůvky 72
HANÁK NÁBYTEK, a.s. Kroměříž Komenského náměstí 363/8
HANÁK interiérové studio, s.r.o. Zlín třáda Tomáše Bati 3684
HEVOS Interiér, s.r.o. Zábřeh Olomoucká 13
HEZKÝ DOMOV s.r.o. Brno 42 - Bosonohy Mlaty
HEZKÝ DOMOV s.r.o. Brno 42 - Bosonohy Za Vodojemem 22
HK Novum s.r.o. Kralovice nám. Osvobození 868
HOME INTERIER s.r.o. Moravská Ostrava Janáčkova 3277/22
HON a.s. Opava Olomoucká 92
HT COMMERCIO s.r.o. Praha 4 Táborská 438/51
HT Studio Praha 10 - Strašnice Třebohostická 9
HV ELEKTRO s.r.o. Brno Jemelkova 722/31
HV servis/studio s.r.o. Kolín Karolíny Světlé 140/B
Hana Kašová Písek Hradišťská 2415
Hana Němcová - ELEKTRO Horažďovice Prácheňská 35
Hana Němcová - ELEKTRO Strakonice Bezděkovská 30
Hanak Ateliery CZ s.r.o. Praha 6 Badeniho 5
Hanák Forum s.r.o. Nupaky sklad NUpaky č.466
Hanák Forum s.r.o. Čestlice u Prahy Obchodní 265
Hanák centrum s.r.o. Brno Křenová 72
Helmond s.r.o. Frenštát pod Radhoštěm Josefa Sudka 1531
Home Consult CZ s.r.o. Praha 2-Nusle Jaromírova 186/62
Home Office Zlín J. A. Bati
Home interier design s.r.o. Brno Cejl 72
Home interier design s.r.o. Brno Franzova 969/63
Hynek Šebesta Drnholec Dolní 437/22
IBT I., spol. s r.o. Kladno Dr.Vrbenského 32
IBT I., spol. s r.o. Praha 4 Boční I. 1608/39
IMPRO nábytek, s.r.o. Dolní Suchá - Havířov Na Kopci 426/1b
INDECO CZ s.r.o. Praha 9 Oderská 333/5
INTEA SERVICE s.r.o. Holešov Samostatnost 1348
INTEKA DESIGN s.r.o. Brno Studentská 797/1
INTERIERY SVOZIL Šternberk Průmyslová 17
INTERIERY4U Čelákovice V Prokopě 1357
INTERIÉRY ČESKÁ ZÁRUKA Adam Kolařík Nový Jičín Poděbradova 1
IRNA CENTRUM s.r.o. Žebrák Náměstí 9
Icefox spol. s r. o. Brno Podnásepní 466/1d
Ing. Gabriela Papežová - ARTEX Ostrava - Hrušov Keramická 25
Ing. Jarmila Hečlová Praha 4 Mikulova 1575/16
Ing. Josef Beneš - Kuchyně Bening Řevnice Komenského 1100
Ing. Michal Kutilek Nymburk Boleslavska trida 132
Ing. Oldřich Franc Ústí nad Orlicí T.G.Masaryka 122
Ing. Patrik Feith Rosice Palackého nám. 30
Ing. Patrik Feith Ivančice Oslavanská 1481/96
Ing. Radislav Řezníček Jihlava Jana Masaryka 8
Ing.Pavel Sedláček Brno Lány 25
Inner City Development s.r.o. Praha 10 Jabloňová 2356/35
Inpeg Liberec s.r.o. Liberec 12 Stračí cesta 216
Inpeg Liberec s.r.o. Liberec Kašparova 67
Inspiral s.r.o. Kolínec Hory Matky Boží 132
Interiéry PAZOUR s.r.o. Praha 9 Sokolovská 1996/179,
Interiéry Radýs s.r.o. Praha 4 Křesomyslova 284/23
Ivana Macková Fryšták náměstí Míru 22
Ivo MIzera MI-NA Lomnice nad Popelkou Smetanova 1056
JK.RENT, s.r.o. Praha 4 - Chodov Türkova 2357/22a
JN Interier Ceska republika s.r.o. Brandys nad Labem Husova 841/2
JN Interier Morava, s.r.o. Brno Prikop 843/4
JN Interier Česká republika s.r.o. Praha 10 Uzbecká 1463/1
Jakub Mádr Hradec Králové Formánkova 436
Jan Chovaniok Albrechtice nam. ČSA 9
Jan Fiala Brno - venkov Čebín 429
Jan Gregorovič Mikulov Valtická 36
Jan Kubec Slaný Vítězná 1568
Jan Szymurda - PEJAS Havířov Město Lípová 597/2
Jaromír Matouš - M CENTRUM Josefov - Jaroměř 3 5.května 217
Jaromír Matouš - Stylbyt Jaroměř 3 – Josefov Okružní 245
Jaroslav Boch Lomnice nad Popelkou 5. května 1329
Jaroslav Bouz Třeboň Husova 76
Jaroslav Bouz Trebon Na Kopecku 730
Jaroslav Hromek Dolní Bojanovice Dolní Bojanovice 851
Jaroslav Urban Rokycany Třebízského 34/III
Jaroslava Sediva Kladno-Krocehlavy Danska 2273
Jaroslava Šedivá Kladno Železničářů 714
Jaroslava Šedivá Kladno Floriánská 256
Jaroš - Kuchyně, spol. s r.o. Brno Palackého tř. 186
Jašovi s.r.o. Moravský Krumlov nám. T.G.Masaryka 44
Jihlamax spol. s r.o. Jihlava Kostelec 50
Jindřich Bláha Krásná Hora nad Vltavou Švastalova Lhota 5
Jindřich Bláha Praha 8 Mirovická 1081
Jiri Vrba Nova Paka Dr.K Tučka 101
Jiři Svoboda Vlčnov Kaunicova 635
Jiří Adam Úpice Žižkova 42
Jiří Dorner Náchod Borová 76
Jiří Dostál Uničov Nádražní 910
Jiří KEJST Otovice K panelárně 172
Jiří KEJST Karlovy Vary Řadová 260
Jiří Kadlec - ELEKTRO Prachatice Budovatelska 1076
Jiří Kadlec - ELEKTRO Vimperk Karla Weise 502
Jiří Kadlec - ELEKTRO Prachatice Zvolenská 339
Jiří Křišťan Klatovy K Letišti 832
Jiří Křišťan Kladno Budapešťská 2327
Jiří Křišťan Strakonice Heydukova 1339
Jiří Obr - Elektrosat APOLLO Mohelnice Nám. Tyrše a Fügnera 2
Jiří Režný - ELEKTROSERVIS Holešov nám. Dr. E. Beneše 7
Jiří Šalmík Rýmařov Na Mokřinách 134/7
Josef Jirák Praha 4 Pujmanové 1219/8
Josef Jirák Praha 4 - Modřany Botevova 3096/3
Josef Spáčil ELEKTRO Újezd u Brna Nádražní 173
Josef Uher Okříšky Partyzánská 338
KATAK design s.r.o. Klatovy Maxima Gorkého 40
KATALPA - VÝROBA NÁBYTKU S.R.O. PRAHA 6 NA PETŘINÁCH 1945/55
KATALPA - vyroba nabytku s.r.o. Praha 6 Papirenska 1
KBZ interier s.r.o. Chomutov Jakoubka ze Stříbra 108
KL interier s.r.o. Vlčková Vlčkova 131
KONZUM VO Letohrad U pily 756
KOŘAN NÁBYTEK s.r.o. Nezvěstice Losiná 301
KOŘAN NÁBYTEK s.r.o. Losiná Losiná č.p. 301
KRISTYÁN cz s.r.o. Praha 6 - Břevnov Bělohorská 723/132
KUCHYNĚ Komárek Jana Komárková s.r. Zábřeh Svobodov 12a
KUCHYNĚ Komárek Jana Komárková s.r. Brno Botanická 606/24
KUCHYNĚ MAT S.R.O. HLINSKO NÁDRAŽNÍ 559
KVS - D.KLÍMOVÁ Liberec VII Dr.M.Horákové 447/60
Kamil Rochl Kostelec nad Orlicí Jiráskovo náměstí 57
Karel Dubnicki Horní Suchá Těrlická 1036/50
Kika Nábytek s.r.o. Čestlice Pražská 135
Klein Design s.r.o. Dlouha Loucka Potocni 79
Klein Design s.r.o. Újezd Újezd 202
Klimova Dagmar - KVS Liberec 12 Polní 2
Kristian Janik-Elektroservis Hlucin Malanky 5A
Kuchyne - Sevcik s.r.o. Sanov Zahradni 307
Kuchynske studio kasarna s.r.o. Hodonin Cajkovskeho 4211/41
Kuchyně DAVID Horka nad Moravou Družstevní ul
Kuchyně Hofman s.r.o. Velké Poříčí Náchodská 604
Kuchyně MERSI s.r.o. Opava Kasárenská 66/12
Kuchyně Martin Ulrich Nová Paka Štikov 135
Kuchyně Olivík Přerov Svornosti 3171/10A
Kuchyně TRIO s.r.o. Borová Borová 76
Kuchyně Ulrich s.r.o. Nová Paka Vrchovina 177
Kuchyně-Ševčík s.r.o. Hrušovany nad Jevišovkou Nádražní 674
Kuchyňské studio Blanca s.r.o. Praha 5 Zborovská 5
Kuchyňské studio Koryna Praha 8 - Karlín Prvního pluku 12
Kuchyňské studio Válek&Kačena s.r.o Rýmařov Opavská 738/25
Kuchyňské studio Válek&Kačena s.r.o Opava - Kylešovice Hlavní 120
Kuchyňské studio Válek&Kačena s.r.o Rýmařov Opavská 738/25
Kuchyňské studio Zbihlej Libušín 5.května 83
LADISLAV PŘIBYL ELEKTRO TELČ SVATOANENSKÁ 81
LASTAV 72 spol. s r.o. Praha 8 nám. Dr.V.Holého 1052
LASTAV 72 spol. s r.o. Praha 8 Sokolovská 194/400
LINEA spol. s r.o. Králův Dvůr u Berouna Trubín 82
LOVO interiér s.r.o. Lovosice Terezínská 174/80
LT nábytek Miroslav Jorda Prostějov Wolkerova 27
LUNÁR spol. s r.o. Rožďalovice Podolní 16
Ladislav Přibyl elektro Telč Krahulčí 170
Lamont Rýmařov s.r.o. Rýmařov Žižkova 13
Leblová Marie - Leblová M&Z Choltice Choltice 250
Libuše Juráňová - MAHON Hustopeče nad Bečvou Dlouhá 214
Lubomir Trkola - Elektrosluzby Pocatky Sidliste 573
Lubomír Kleiner Sokolov K.H.Borovského 2171
Lubomír Trkola Počátky Počátky 573
Luboš Krytinář Jablonec nad Nisou Arbesova 10
Luboš Romanovský - výroba nábytku Senohraby Hrusice 164
Luboš Šiler - Elpos elektro Pelhřimov Tylova 820
Lukáš Janovský Havířov - Šumbark U Nádraží 1204/2A
Lukáš Janovský Havířov město U Stromovky 58
Lžičař Ivo Strážnice Radějovská 1306
Lžičař Ivo Strážnice Veselská 36
M+M servis pračky s.r.o. Liberec Máchova 487/20
M-BYT spol. s r.o. Pardubice J.Potůčka 290
M.A.T. - Železářství Plzeň Lochotínská 24
MARKHOME s.r.o. Zlín-Malenovice Jar.Staši 3
MENRO spol. s r.o. Praha 3 Biskupcova 78
Maděra a Šípek, spol. s r.o. Poděbrady Kluk 116
Marek Nerušil Bruntál Uhlířská 12
Martin Dendis Bohumín Čáslavská 244
Martin Kraus Jilemnice Na Drahách 202
Martin Pálka - PALKA ELEKTRO Bohumín 1 Žižkova 306
Martin Zelenka Bechyně Libušina 171
Mgr. Kamil Šlezinger Tvarožná Tvarožná 322
Mgr.A.Jan Nedvěd Praha 1 Dušní 8/906
Michal Burián Břeclav Přibylova 10
Milan Buriánek Dolní Břežany Libeň 20
Milan DUTKA Vimperk U Sloupů 69
Milan Kodad - Miko Interiéry Opařany Opařany 333
Milan Lupínek Týniště nad Orlicí Mostecká 7
Milan Lupínek Hradec Kralové Severní 770
Milan Petříček Beroun 1 - město Havlíčkova 19
Minár interiér s.r.o. Zlín třída Tomáše Bati 3890
Miroslav Hasenovič Skalná Višňová 453
Miroslav Holub Beroun Pod Vodojemem 1703
Miroslav Jorda Prostějov E.Beneše 3912/17
Miroslav Šilhán Rychnov u Jablonce n. N Rychnov 387
Miroslav Šilhán Jablonec n. Nisou Boční 4742
Miroslav Šritr Turnov Mašov 165
Montani-EU, s.r.o. Uhlířské Janovice Kolínská 892
N & N Construct s.r.o. Ostrava Poruba Mongolská 1546/2
N&N Construct s.r.o. Ostrava Polanka n. Odrou Malostranská 45
NADOP-VÝROBA NÁBYTKU, a.s. Ořechov Zahradní 1a
NEODUAL s.r.o. Průhonice Dobřejovická 725
NEODUAL s.r.o. Praha 7 Letohradská 755/50
NODO ART s.r.o. Zlín Salas 98
NPB Electronic s.r.o. Libochovice nám. 5.května 51
Novák kuchyně s.r.o. Dubné Lipí 121
Nábytek Kocanda s.r.o. Jesenice-Osnice Ke mlýnu 19
Nábytek Mente s.r.o. Brno Tuřanka 115
Nábytek Říha s.r.o. Praha 9 Sokolovská 1297/224
Nábytek Štuksa spol. s r.o. Manětín Manětín 311
Nábytek Štuksa spol. s r.o. Plzeň Slovanská třída 65
OD Morava Třebíč Komenského nám. 4
OD Spáčil Brno Vinohrady Žarošická 16
ORESI s.r.o. Březí u Říčan Březí 102
ORFA a.s. Ostrava - FIFEJDY Varenská 40
ORFA a.s. Karviná - Ráj Tř.17.listopadu 873
ORFA a.s. Orlová Poruba Ostravská 5
OTTO INVEST s.r.o. Horní Suchá Dělnická ul.
OTTOINVEST Havirov Tesinska 1100/50A
Optimal interiéry s.r.o. České Budějovice 3 Pražská 2006/136
Optimal interiéry s.r.o. Homole - Nové Homole Mezi Potoky 374
PAVEL PASKUDA LUDGEROVICE LIPOVA 1.
PW interier - Jaroslav Horák s.r.o. Olomouc Erbenova 270/2
Pavel Bárta Hluboká nad Vltavou Žabovřesky 56
Pavel Holínka Bludov 8.května 900
Pavel Kydlíček Plzeň Zahradní 173/2
Pavel Křiva - truhlářství Mikulčice Mikulčice 266
Pavel Marek Praha 5 Pod Špitálem 1306
Pavel Nezhyba - Truhlářství Olomouc Táborská 14
Pavel Umlauf Hronov Hostovského 525
Pavel Vrba Olomouc - Nový Svět Rybízová 144/1
Perfekt Servis s.r.o. Brno Vaclavska 4
Perfektservis spol. s r.o. Brno Václavská 1
Peterka Týn s.r.o. Týn nad Vltavou Orlická 400
Petr Beneš Smiřice Skalice 45
Petr Chovaniok Město Albrechtice Náměstí ČSA 9
Petr Furka KUTNÁ HORA ŘEHÁKOVA 342
Petr Hansl Kadaň Jana Švermy 3
Petr Svoboda Frýdlant nad Ostravicí Kadlčákova 1503
Petr Vachta - Elektro Vachta Milevsko Gen. Svobody 479
Petr Vítek - Progres Tlučná Ke Koupališti 618
Petr Štěpánik Plzeň Macháčkova 50
Petr Štěpánik Plzeň - Slovany Na Rychtě 12
Podlahy Blanket s.r.o. Praha 1 Krakovská 583/9
ProCeram, a.s. Plzeň Jateční 862/32
ProCeram, a.s. Praha 5 Na Radosti 414
ROMI style s.r.o. Benešov Pražská 1696
ROMI style s.r.o. Zruč nad Sázavou Dolní Pohleď 5
ROTO interiery - Robert Pipek Kladno - Kročehlavy Dr. Steinera 39
Radek Dinda Chodov Staroměstská 28
Radek Krivcik Ostrava Bedricha Nikodema 4481/9
Radek Szabó Brno 15 Zábrdovická 2
Radoslav Antl Frymburk Frymburk 137
Robert Stehlík Praha 4 Na Veselí 45
Roman Kindl Praha 10 V Olšinách 1025/29
Rostislav Kusner, ALLINT Olomouc Andelska 31
Rostislav Kušner Přerov U Tenisu 25
SAB-Trafo s.r.o Nové Město nad Metují T.G. Masaryka 2000
SAB-Trafo s.r.o Nové Město nad Metují Nahořanská 414
SAPE spol. s r.o. Toužim Malé náměstí 145
SAPS spol.s r.o. Benešov Hráského 520
SENESI SE Vodňany II Budějovická 1228
SIKO KOUPELNY a.s. Čimelice Čimelice 330
SNABYTEK COMPANY s.r.o. Ostrava Hrušov K šachtě 696
SOFTCOM GROUP, spol. s r.o. Praha 10 28.Pluku 458/7
SPOTEEBICE4YOU Olomouc Holicka 29
SYMERSKÝ s.r.o. Brno Vlhká 194/25
SYMERSKÝ s.r.o. Brno-Komárov Hněvkovského 81b
SYMERSKÝ s.r.o. Brno Vlhká 194/25
Sarka Onderkova-Kolonial Frydek Mistek Palkovicka 530
Schachermayer s.r.o. Hostivice Prumyslova 1369
Schachermayer spol. s.r.o. Praha 4 - Modřany Mezi vodami 1935/7
Signal Mont s.r.o. Hradec Králové Kydlinovská 1300
Sklady Dušek s.r.o. Brandýs nad Labem U Špejcharu 1393/1
Somdis v.o.s Chotěboř Krále Jana 312
Spena speciální nábytek, s.r.o. Brno Mírová 14
Stace elektronic partner s.r.o. Sokolov Atletická 2220
Stanislav Doskočil Smečno nám. T.G. Masaryka 98
Stanovský Oldřich Pustá Polom Klášterní 221
Stolařství Chejna Ostrava - Heřmanice Orlovská 737/125
Stolařství Jun a synové s.r.o. Zastávka u Brna Stará osada 540
Studio DECRET s.r.o. Liberec Široká 279/7
Studnička Miloš Vlašim Poděbradova 228
Supersektor s.r.o. Jevíčko Palackého náměstí 638
Supersektor s.r.o. Velké Opatovice Lesní 696
Sykora, spol. s r.o. Vizovice Razov 1204
TIVIS s.r.o. Ivančice Jana Schwarze 5a
TN interier spo. s r.o. Měšice Měšická 6/7
TRUDI s.r.o. Slaný Žižice 18
Tauer Group a.s. Svitavy Milady Horákové 4
Telux s.r.o. Týniště nad Orlicí Mostecká 24
Telux s.r.o. Kostelec nad Orlicí Palackého nám. 50
Thorn Metal s.r.o. Plzeň Slovanská 172
Tomáš Lesák Všechovice Býškovice 48
Tomáš Rubeš Karlovy Vary Jugoslávská 14
Trubáková Šárka Letovice Masaryková nám. 16
Truhlarstvi SKOUPIL Velké Bílovice Podivínská 1455
Truhlárna PREMIO Roudné Plavská ulice 490
Truhlářství Karez Třemošná Revoluční 144
Truhlářství Krtouš Čkyně Spůle 15
Truhlářství Kubec Horoušany Baumanova 6
Truhlářství Medáček Petr Hradec Králové Vážní 891
Truhlářství Medáček Petr Hradec Králové Habrmanova 176/34
Truhlářství Srba Polepy Vrutice2
U1 s.r.o. Brno Nejedlého 1
UBC s.r.o. Zdiby Přemýšlení Šulkovna 474
UBC s.r.o. Bořanovice Mělnická 87
UNIQ s.r.o. Praha 9 Prokopka 1
UNIQ s.r.o. Praha 2 Anny Letenské 6
V.O.R. SPOL S.R.O. DOBRUSKA areal Prima Plynu, Delnicka ul.
VF ELECTRIC s.r.o. Praha 7 U Garáží 1434/2
VF Electric s.r.o. Uhlířské Janovice Jungmannova 231
VF Electric s.r.o. Jaromer Svatopluka Cecha 355
VIKI, SPOL.S R.O. TŘEŠŤ MALÉ NÁMĚSTÍ 1
VIKI, SPOL.S R.O. JIHLAVA PALACKÉHO 44
VIKI, spol. s r.o. Jihlava Věžní 1249/6
VIKI, spol. s r.o. Jihlava Masarykovo náměstí 40
VIKI, spol.s r.o. - Pelhřimov Pelhřimov Masarykovo nám.18
VOR spol. s r.o. Dobruška Pohoří 222
VYMONA s.r.o. Boskovice Velenov 82
Vestavné spotřebiče s.r.o. Třebíč Zdislavina 106/76
Vestavné spotřebiče s.r.o. Třebíč Vitězslava Nezvala 64
Viki s.r.o. Havlíčkův Brod Horní 12
Vladimír Bartoň Slapy, okres Tábor Slapy 54
Vladimír Pelzer INTERIÉRY České Budějovice F.A. Gerstnera 2 156
Vlastimil Kulhánek Jílové u Prahy Tyršova 306
Vlastimil Kulhánek - ATIK Chomutov Št. kpt. Kouby 2138
Vlastimil Zbihlej Kačice Pod Školou 71
Vojtěch Zatloukal s.r.o. Prostějov Kostelecká 292/34
Vyto interier s.r.o. Brno Dukelská 100
Vyto interier s.r.o. Brno Podstránská 115
Václav Bartoň Pardubice Sladkovského 332
Václav Šlezinger Tvarožná Tvarožná 322
WERTO s.r.o. Havířov-Šumbark Petřvaldská 79
WWW ELEKTRO s.r.o. Praha 9 Nad Krocínkou 425/38
WoodTech truhlářství Kloboučky Luční 193
ZBIHLEJ s.r.o. Libušín 5. května 83
Zdeněk Kubíček Luběnice pošta Těšetice Luběnice 45
Zdeněk Prenner Roudné Plavská 490
Zdislava Maiselová Ivančice Palackého nám. 18
Zdislava Maiselová Ivančice Pod Jakubem 1328/3
Zimandl-Piskač nábytek s.r.o. Hluboká nad Vltavou U sudárny
Znora spol. s r.o. Znojmo Suchohrdly 297
Zoltán Szobonya Cheb Evropská 32
ing. Petr Sedláček Olomouc Wellnerova 1
jednorázový zákazník - servis Praha
tekro-interier s.r.o. Veltruby Hradišťko 167
Čečetka s.r.o. Svatý Jan nad Malší Svatý Jan nad Malší 18
Čečetka s.r.o. České Budějovice 2 U Staré trati 1652
Šárka Benešová Ústí nad Labem Kapitána Jaroše 328/28
Šárka Onderková Frýdek-Místek Palkovická 530
Šíbr Interier Jaroměř Palackého 174

Vážení zákazníci,

při nákupu našich spotřebičů na internetu Vám doporučujeme využít doporučené prodejce pro Váš on-line nákup. Jen tak Vám můžeme zaručit nákup výrobku určeného pro český trh, díky kterému si budete moci plně užívat inteligentních technologií, dokonalé výsledky a plnohodnotný záruční i pozáruční servis.