Domácí spotřebiče od světového výrobce Whirlpool
přejít na Whirlpool.cz
Menu

Žádost o dárek

Formulář níže vás interaktivně provede registrací vašeho spotřebiče a výběrem dárků.

 

Akci není možné kombinovat s jinou akcí společnosti Whirlpool, včetně prodloužené záruky na 5 let zdarma. Výrobní čísla je možno registrovat jen jednou. Spotřebiče zahrnuté do akce.

Princip akce

Kupte vybrané spotřebiče Whirlpool a získejte dárky v hodnotě až 4 400 Kč*.

Čím více nakoupíte, tím více dárků si můžete vybrat. 

Portfolio spotřebičů zahrnutých v akci je rozděleno do dvou kategorií (+ spotřebiče s Extra
dárkem), z nichž ke každé přísluší vlastní hodnota a nabídka balíčků produktů P&G + je
doplněno o tzv. “Extra dárek”.

 

Informace k registraci nákupu

Akce trvá od 1. 4.  do 31. 8. 2023. Do akce mohou být zařazeny pouze nákupy spotřebičů Whirlpool do ní zahrnutých a provedené v tomto období.

Nákup spotřebiče musí být registrován na webových stránkách do 30 dnů od jeho uskutečnění. Po registraci bude zákazníkovi zaslán potvrzující e-mail. Pokud zákazník potvrzující e-mail neobdrží, registrace pravděpodobně neproběhla správně. Zaslání rekapitulačního e‑mailu je potvrzením správně provedené registrace.

Kompletní pravidla naleznete zde.

Akce se vztahuje na nákup u většiny obchodních partnerů v ČR, kde akce neplatí naleznete zde

Spotřebiče zahrnuté do akce naleznete zde.

 

Registrační formulář

Níže vyplňte údaje potřebné k registraci včetně Vašich osobních údajů, výběru dárků a údajů o nákupu.

V rámci jedné registrace můžete registrovat i více spotřebičů zařazených do akce.

Akce platí pouze na spotřebiče, které patří do akce, na účtence mohou být i další položky, které ale nebudou registrovány.

Nemáte v době registrace k dispozici seriové a modelové číslo spotřebičů Whirlpool?
Prosíme vyplňte ve formuláři vše potřebné kromě modelového a sériového čísla a formulář uložte. Na e-mail obdržíte potvrzení o registraci, po obdržení spotřebičů odpovězte na tento e-mail a doplňte uvedená čísla. Dárek bude zaslán do 30 dnů od tohoto finálního dokončení registrace. Tento druhý krok registrace musí být proveden nejpozději do 30. 11. 2023.

Akci není možné kombinovat s jinou akcí společnosti Whirlpool, včetně prodloužené záruky na 5 let zdarma. Výrobní čísla je možno registrovat jen jednou. Spotřebiče zahrnuté do akce.

Litujeme, ale platnost akce ještě nenastala nebo již vypršela.

 

* Dárky v promo akci mají různou hodnotu dle typu, částka 4 400 Kč vč. DPH je zaokrouhlená (dolů) komunikační maximální hodnota, které dosahuje set nejhodnotnějšího balíčku z kategorie 2 + nejhodnotnější dárek z možností Extra dárků. Ceny všech dárků jsou kumulovanou hodnotou produktů značek společnosti P&G, ze kterých jsou jednotlivé balíčky sestaveny. Ceny vychází z oficiálních ceníků produktů společnosti P&G a jedná se o tzv. doporučené regálové ceny včetně DPH. Veškeré dárky jsou k dispozici pouze do vydání zásob a organizátor si vyhrazuje právo nabídku dárků měnit, upravovat, nebo nahrazovat jinými.