Domácí spotřebiče od světového výrobce Whirlpool
přejít na Whirlpool.cz
Menu

Žádost o dárek

Formulář níže vás interaktivně provede registrací vašeho spotřebiče a výběrem dárků.

 

Princip akce

Kupte vybrané spotřebiče Whirlpool a získejte dárky v hodnotě až 4 500 Kč*.

Čím více nakoupíte, tím více dárků si můžete vybrat. 

* Dárky v promo akci mají různou hodnotu dle typu, částka 4 500 Kč vč. DPH je zaokrouhlená komunikační maximální hodnota, které dosahují set dárků, které jsou k dispozici k vybraným modelům. Ceny dárků z kategorie 1 a 2 jsou doporučené maloobchodní včetně DPH a vychází z oficiálních ceníků jednotlivých značek. Ceny dárků Jar a Ariel jsou obvyklé prodejní ceny.  Detailní informace budou dostupné na  webu Whirlpool.cz  se spuštěním akce. Veškeré dárky jsou k dispozici pouze do vydání zásob.

 

Informace k registraci nákupu

Akce trvá od 15. 8.  do 31. 12. 2022. Do akce mohou být zařazeny pouze nákupy produktů do ní zahrnutých a provedené v tomto období.

Nákup spotřebiče musí být registrován na webových stránkách do 30 dnů od jeho uskutečnění (nejpozději tedy do 31. 1. 2023 pro nákupy provedené 31. 12. 2022). Po registraci bude zákazníkovi zaslán potvrzující e-mail. Pokud zákazník potvrzující e-mail neobdrží, registrace pravděpodobně neproběhla správně. Zaslání rekapitulačního e‑mailu je potvrzením správně provedené registrace.

Akci není možné kombinovat s jinou akcí společnosti Whirlpool. Výrobní čísla je možno registrovat jen jednou.

Kompletní pravidla naleznete zde.

Akce se vztahuje na nákup u většiny obchodních partnerů v ČR, kde akce neplatí naleznete zde

 

Registrační formulář

Níže vyplňte Vaše osobní údaje a adresu k zaslání dárku.

Akce platí pouze na spotřebiče, které patří do akce, na účtence mohou být i další položky, které ale nebudou registrovány.

Nemáte v době registrace k dispozici seriové a modelové číslo spotřebičů Whirlpool?
Prosíme vyplňte ve formuláři vše potřebné kromě modelového a sériového čísla a formulář uložte. Na e-mail obdržíte potvrzení o registraci, po obdržení spotřebičů odpovězte na tento e-mail a doplňte uvedená čísla. Dárek bude zaslán do 30 dnů od tohoto finálního dokončení registrace. Tento druhý krok registrace musí být proveden nejpozději do 31. 3. 2023.

Litujeme, ale platnost akce ještě nenastala nebo již vypršela.