Domácí spotřebiče od světového výrobce Whirlpool
přejít na Whirlpool.cz
Menu

Vyberte si dárek značky Wpro

Značka Wpro spadá do portfolia společnosti Whirlpool Corporation, nabízí univerzální příslušenství vhodné k instalaci, provozu i údržbě domácích spotřebičů a také odpovídající běžným každodenním potřebám v každé domácnosti. To vše s garancí úspory času, perfektních výsledků i šetrnosti k životnímu prostředí.

Wpro

Dárky značky WPro

Praní & sušení & péče o prádlo

Balíček obsahuje síťku na praní, univerzální mezikus mezi pračku a sušičku s výsuvnou poličkou, hvězdičky do sušičky, změkčovací míček do sušičky, přívodní hadici s aquastop, tablety proti zápachu do pračky na jeden rok, magnetický odvápňovač vody, soupravu na údržbu žehličky a žehlící plochy a odvápňovač a odmašťovač pro pračky a myčky.

Hodnota balíčku: 5 625 Kč

Prohlédnout balíček

Kuchyně & vaření & péče o domácnost

Balíček obsahuje čistící krém a čistící sprej na nerezové povrchy, čistící krém a sadu na čistění na varné desky, čistící sprej na mikrovlnné trouby, odstraňovač vodního kamene pro parní trouby, varné konvice a kávovary, rozmrazovací talíř do mikrovlnné trouby, nůž na koláče, Ice Mate - twister na ledové kostky, odmašťovač a regenerační sůl do myčky, čisticí sprej a pohlcovač zápachu do chladniček a mrazniček, osvěžovač do vysavačů a soupravu na údržbu žehličky.

Hodnota balíčku: 5 799 Kč

Prohlédnout balíček