Domácí spotřebiče od světového výrobce Whirlpool
přejít na Whirlpool.cz
Menu

DÁRKY KATEGORIE 2

Praktické balíčky produktů oblíbených značek k péči o domácnost

Kategorie 2

BALÍČEK FLORAL

Balíček FLORAL přináší do Vaší domácnosti květinovou vůni a zářivou čistotu. Kombinuje praktické pomocníky pro praní prádla značky Ariel a Lenor, Jar na mytí nádobí a zároveň také oblíbené produkty Ambi Pur pro příjemnou vůni koupelny, domácnosti nebo automobilu.

Cena balíčku: 2300 Kč

Jar Platinum Yellow

Jar kapsle do myčky pro dokonalou čistotu a lesk nádobí

Jar kapsle do myčky s rozpustným obalem, které odstraňuji i velmi odolné skvrny od jídla. Vaše nádobí krásně čisté a lesklé i při využití krátkých programů. Balení obsahuje 37 tablet.

Obsah: 37 tablet, Kusy: 1
349 Kč

Jar Platinum Yellow

Jar kapsle do myčky pro dokonalou čistotu a lesk nádobí

Jar kapsle do myčky s rozpustným obalem, které odstraňuji i velmi odolné skvrny od jídla. Vaše nádobí krásně čisté a lesklé i při využití krátkých programů. Balení obsahuje 29 tablet.

Obsah: 29 tablet, Kusy: 1
250 Kč

Lenor Gold Orchid perličky

Perličky Lenor na praní pro krásnou vůni vašeho prádla

Velmi oblíbené perličky Lenor dodají Vašemu prádlu dlouhotrvající a intenzivní vůní a svěžest. Stačí je jednoduše nasypat do bubnu pračky přímo k prádlu. Při uložení ve skříni vydrží vůně až 12 týdnů. Hodí se pro všechny barvy a materiály, skvěle se postarají především o sportovní oblečení, ručníky a vlnu, protože neobsahují změkčující přísady. Provoňte svůj šatník oslnivou vůní Lenor Gold Orchid. Balení 2x140 g.

Obsah: 140 g, Kusy: 2
300 Kč

Lenor Vanilla Orchid aviváž

Aviváž Lenor pro svěží vůni vašeho prádla

Aviváž Lenor s prémiovou vůní kombinace vanilky a orchideje Vám přináší nejen dlouhodobou svěžet, která vydží po celý den nošení oblečení, ale také dělá tkaniny hebké a příjemné na dotek. Zároveň pomáhá oblečení chránit před ztrátou tvaru, blednutím a tvorbou žmolků, čímž prodlužuje jeho životnost. Navíc také zjednodušuje žehlení a urychluje schnutí, čímž šetří Váš čas. Dvě balení po 36 pracích dávkách.

Kusy: 2
250 Kč

Ambi Pur Spray Gold Orchid

Osvěžovač vzduchu Ambi Pur s lehkou exotickou vůní

Osvěžovač vzduchu díky technologii OdourClean odstraňuje nepříjemné pachy v každé místnosti. Vytvořte příjemnou atmosféru s krásnou květinovou vůní Gold Orchid. Rozstřik probíhá pomocí jednoduché páčky v horní části s praktickým rozptylem. Balení 2 ks po 185 ml.

Obsah: 185 ml, Kusy: 2
260 Kč

Ambi Pur Car Jaguar Lenor Gold Orchid

Osvěžovač vzduchu Ambi Pur do auta s vůní Gold Orchid

Osvěžovač vzduchu do auta pro zpříjemnění Vašich cest. Odstraňuje všechny nepříjemné pachy i například zápach z cigaretového kouře a místo něj zanechává příjemnou vůni až po dobu 30 dní. Intenzitu vůně si můžete nastavit dle svých potřeb. Objem 2 ml.

Obsah: 2 ml, Kusy: 1
130 Kč

Ambi Pur 3 Volution Cotton Flower elektrický osvěžovač

Elektrický osvěžovač vzduchu

Osvěžovač vzduchu do domácnosti s kombinací 3 vůní pro svěžest a odstranění pachů až po dobu 90 dnů. Obsahuje strojek a náplň 20 ml.

Obsah: 20 ml, Kusy: 1
230 Kč

Ariel gel Sensitive

Prací gel Ariel Sensitive

Prací gel pro citlivou pokožku díky jemnému a šetrnému složení. Gel proniká hluboko do vláken a odstraňuje účinně a šetrně špínu a skvrny. Perfektní čistota a dlouhotrvající vůně Vašeho prádla. Objem 1,7l/34 pracích dávek.

Obsah: 1,7 l, Kusy: 1
500 Kč
Uvedené ceny jsou doporučené regálové ceny, které vycházejí z ceníku distributora společnosti Procter & Gamble.
Kategorie 2

BALÍČEK MEGA

Balíček MEGA Vám zajistí velkou zásobu skvělých pomocníků pro úklid, praní prádla nebo mytí nádobí. Kombinace pracích prostředků Ariel a Lenor, extra účinných tablet do myčky oblíbené značky Jar nebo čisticích prostředků Mr. Proper zajistí tu nejlepší péči a příjemnou vůni.

Cena balíčku: 4000 Kč

Lenor Fresh Wind aviváž

Aviváž Lenor Fresh Wind pro svěží vůni vašeho prádla

Aviváž Lenor s jarní vůní Vám přináší nejen dlouhodobou svěžet, která vydží po celý den nošení oblečení, ale také dělá tkaniny hebké a příjemné na dotek. Zároveň pomáhá oblečení chránit před ztrátou tvaru, blednutím a tvorbou žmolků, čímž prodlužuje jeho životnost. Navíc také zjednodušuje žehlení a urychluje schnutí, čímž šetří Váš čas. Balení jsou ve verzi na 49 nebo 55 praní.

Kusy: 1
250 Kč

Prací tablety Ariel Color

Ariel gelové tablety na praní

Kapsle na praní barevného prádla, které Vám pomohou odstranit odolné skvrny i nepříjemný zápach z oblečení a tkanin. Zanechávají čistotu, svěží vůní a udržují barvy Vašeho prádla jako nové. Balení obsahuje 50 tablet, celkem 2 balení.

Obsah: 50 tablet, Kusy: 2
1600 Kč

Jar Platinum Yellow 29 tablet

Jar kapsle do myčky pro dokonalou čistotu a lesk nádobí

Jar kapsle do myčky s rozpustným obalem, které odstraňují i velmi odolné skvrny od jídla. Vaše nádobí krásně čisté a lesklé i při využití krátkých programů. Balení obsahuje 29 tablet, celkem 4 balení.

Obsah: 29 tablet, Kusy: 4
1000 Kč

Mr. Proper profesionální čistič skel

Čistící sprej Mr. Proper na skleněné povrchy

Účinný čistící prostředek, který odstraňuje nečistotu, mastnotu a otisky prstů a zanechává povrchy jako jsou okna, zrcadla, skla či obrazovky lesklé a bez šmouh. Objem 750 ml.

Obsah: 750 ml, Kusy: 1
92 Kč

Mr. Proper 3v1 čistič toalety Heavy Duty

Gelový prostředek Mr. Proper na mytí toalet

Gelový prostředek ke každodennímu čištění toalet a pisoárů. Nabízí hygienické čištění, odstraňuje usazeniny a skvrny. Díky kyselému pH zároveň napomáhá předcházet usazování vodního kamene. Objem 750 ml.

Obsah: 750 ml, Kusy: 1
57 Kč

Mr. Proper Bathroom Alpine Fresh Wipe Done Spray

Čistící sprej Mr. Proper pro snadný a rychlý úklid koupelny

Dokonale čistá a provoněná koupelna. Již se nemusíte trápit se skvrnami po vodních kapkách, o to se postará čistič koupelen Mr. Proper. Ten nezanechává žádné šmouhy a odstraňuje nečistoty včetně zbytků mýdla ze všech povrchů v koupelně snadno a rychle. 2 ks.

Kusy: 2
320 Kč

Jar Sensitive Aloe&Pink Jasmine

Mycí prostředek Jar na nádobí s vůní Aloe & Pink Jasmin

Jar přináší sílu, na kterou se při mytí nádobí můžete vždy spolehnout, je vysoce koncentrovaný a vydrží tak mnohem déle, než očekáváte. Každá kapka umyje spoustu mastného nádobí, takže pomáhá ušetřit, zároveň je velmi jemný k pokožce rukou. Objem 900 ml.

Obsah: 900 ml, Kusy: 1
98 Kč

Jar silný odmašťovací prostředek ve spreji

Antibakteriální sprej Jar proti mastnotě v kuchyni

Silný odmašťovací přípravek, který díky svým skvělým výsledkům čištění ušetří práci i starosti s mastnými, špatně odstranitelnými nečistotami. Je vhodný zejména na sporáky, digestoře a bez obav jej lze používat i na všechny povrchy, které přichází do styku s potravinami.

Kusy: 1
115 Kč

Mr. Proper Cherry Blossom

Víceúčelový čistící prostředek Mr. Proper na čištění a dezinfekci

Víceúčelový sanitární čistící prostředek na čištění a dezinfekci různých ploch. Spolehlivě ničí nepříjemné pachy, desinfikuje a ideálně se hodí na mytí koupelen a kuchyňských prostor, keramiky a dalších povrchů. Lze používat ředěný i neředěný. Objem 5 litrů.

Obsah: 5 l, Kusy: 1
363 Kč

Ambi Pur Spray Gold Orchid

Osvěžovač vzduchu Ambi Pur s lehkou exotickou vůní

Osvěžovač vzduchu díky technologii OdourClean odstraňuje nepříjemné pachy v každé místnosti. Vytvořte příjemnou atmosféru s krásnou květinovou vůní Gold Orchid. Rozstřik probíhá pomocí jednoduché páčky v horní části s praktickým rozptylem. Balení 185 ml.

Obsah: 185 ml, Kusy: 1
130 Kč
Uvedené ceny jsou doporučené regálové ceny, které vycházejí z ceníku distributora společnosti Procter & Gamble.

Vybrali jste svůj dárek?

Jednotlivé typy dárků jsou k dispozici do vydání skladových zásob.