Domácí spotřebiče od světového výrobce Whirlpool
přejít na Whirlpool.cz
Menu

DÁRKY KATEGORIE 1

Praktické balíčky produktů oblíbených značek k péči o domácnost

Kategorie 1

BALÍČEK FRESH

Praktický balíček FRESH obsahuje produkty oblíbených značek Jar, Lenor, Ambi Pur a Ariel, které přináší závan svěží vůně do Vaší domácnosti, ať už při praní prádla nebo osvěžení vzduchu. Pomocníkem pro každý den jsou tablety na mytí nádobí. Balíček má hodnotu 1 500 Kč.

Cena balíčku: 1500 Kč

Lenor aviváž Fresh Wind

Aviváž Lenor Fresh Wind pro svěží vůni vašeho prádla

Aviváž Lenor je jako závan čerstvého vánku a přináší Vám nejen dlouhodobou vůni a svěžest, která vydrží po celý den nošení oblečení, ale také dělá tkaniny hebké a příjemné na dotek. Zároveň pomáhá oblečení chránit před ztrátou tvaru, blednutím a tvorbou žmolků, čímž prodlužuje jeho životnost. Navíc také zjednodušuje žehlení a urychluje schnutí, čímž šetří Váš čas. Balení jsou ve verzi na 49 nebo 55 praní.

Kusy: 1
250 Kč

Jar Platinum Yellow

Jar kapsle do myčky pro dokonalou čistotu a lesk nádobí

Jar kapsle do myčky s rozpustným obalem, které odstraňují i velmi odolné skvrny od jídla. Vaše nádobí krásně čisté a lesklé i při využití krátkých programů. Balení obsahuje 29 tablet.

Obsah: 29 tablet, Kusy: 2
500 Kč

Ambi Pur Electric strojek + náplň Lenor Spring

Elektrický osvěžovač vzduchu Ambi Pur

Elektrický odpařovací osvěžovač přímo pohlcuje pachy a zanechává příjemnou vůni, a to až po dobu 80 dní. Intenzitu vůně si můžete nastavit dle Vašich potřeb a vytvořit tak příjemnou atmosféru vašeho domova. Náplň 20 ml.

Obsah: 20 ml, Kusy: 1
180 Kč

Ambi Pur Spray Flowers & Spring

Osvěžovač vzduchu Ambi Pur s příjemnou květinovou vůní

Osvěžovač vzduchu díky technologii OdourClean odstraňuje nepříjemné pachy v každé místnosti. Vytvořte příjemnou atmosféru s krásnou květinovou vůní. Rozstřík probíhá pomocí jednoduché páčky v horní části s praktickým rozptylem. Balení 2 ks po 185 ml.

Obsah: 2 kusy (duopack), Kusy: 1
200 Kč

Lenor Spring Awakening perličky

Perličky Lenor na praní pro krásnou vůni vašeho prádla

Velmi oblíbené perličky Lenor dodají Vašemu prádlu dlouhotrvající a intenzivní vůní a svěžest. Stačí je jednoduše nasypat do bubnu pračky přímo k prádlu. Při uložení ve skříni vydrží vůně až 12 týdnů. Hodí se pro všechny barvy a materiály, skvěle se postarají především o sportovní oblečení, ručníky a vlnu, protože neobsahují změkčující přísady. Provoňte svůj šatník oslnivou vůní Spring Awakening. Balení má 140 g.

Obsah: 140 g, Kusy: 1
180 Kč

Prací gel Ariel Color

Prací gel Ariel Color

Prací gel pro perfektní čistotu a dlouhotrvající vůni Vašeho barevného prádla. Gel proniká hluboko do vláken a odstraňuje účinně a šetrně špínu a skvrny. To vše s dokonale svěží vůní. Objem lahve 1l/20PD.

Obsah: 1 l, Kusy: 1
230 Kč
Uvedené ceny jsou doporučené regálové ceny, které vycházejí z ceníku distributora společnosti Procter & Gamble.
Kategorie 1

BALÍČEK HOME

Balíček HOME  přináší Vaší domácnosti čistotu do každé místnosti. Značky Ariel a Lenor pomohou s dokonale vypraným a voňavým prádlem,  Jar  je extra výkonný pomocník pro mytí nádobí, Mr. Proper zajistí dokonalý lesk různých povrchů.

Cena balíčku: 1800 Kč

Jar Platinum Yellow

Jar kapsle do myčky pro dokonalou čistotu a lesk nádobí

Jar kapsle do myčky s rozpustným obalem, které odstraňují i velmi odolné skvrny od jídla. Vaše nádobí krásně čisté a lesklé i při využití krátkých programů. Balení jsou ve verzi na 49 nebo 55 praní.

Obsah: 29 tablet, Kusy: 2
500 Kč

Prací tablety Ariel Color

Ariel gelové tablety na praní

Kapsle na praní barevného prádla, které Vám pomohou odstranit odolné skvrny i nepříjemný zápach z oblečení a tkanin. Zanechávají čistotu, svěží vůní a udržují barvy Vašeho prádla jako nové. Balení obsahuje 50 tablet.

Obsah: 50 tablet, Kusy: 1
800 Kč

Jar Sensitive Aloe&Pink Jasmine

Mycí prostředek Jar na nádobí s vůní Aloe & Pink Jasmin

Jar přináší sílu, na kterou se při mytí nádobí můžete vždy spolehnout, je vysoce koncentrovaný a vydrží tak mnohem déle, než očekáváte. Každá kapka umyje spoustu mastného nádobí, takže pomáhá ušetřit, zároveň je velmi jemný k pokožce rukou. Ať už se jedná o talíře a skleničky nebo hrnce a pánve – na výzvě nezáleží. Účinné složení Jaru si s mastnotou snadno poradí. Objem 900 ml.

Obsah: 900 ml, Kusy: 1
98 Kč

Mr. Proper 3v1 čistič toalety Heavy Duty

Gelový prostředek Mr. Proper na mytí toalet

Gelový prostředek ke každodennímu čištění toalet a pisoárů. Nabízí hygienické čištění, odstraňuje usazeniny a skvrny. Díky kyselému pH zároveň napomáhá předcházet usazování vodního kamene. Objem 750 ml.

Obsah: 750 ml, Kusy: 1
57 Kč

Mr. Proper profesionální čistič skel

Čistící sprej Mr. Proper na skleněné povrchy

Účinný čistící prostředek, který odstraňuje nečistotu, mastnotu a otisky prstů a zanechává povrchy jako jsou okna, zrcadla, skla či obrazovky lesklé a bez šmouh. Objem 750 ml.

Obsah: 750 ml, Kusy: 1
92 Kč

Lenor aviváž Fresh Wind

Aviváž Lenor Fresh Wind pro svěží vůni vašeho prádla

Aviváž Lenor je jako závan čerstvého vánku a přináší Vám nejen dlouhodobou vůni a svěžest, která vydrží po celý den nošení oblečení, ale také dělá tkaniny hebké a příjemné na dotek. Zároveň pomáhá oblečení chránit před ztrátou tvaru, blednutím a tvorbou žmolků, čímž prodlužuje jeho životnost. Navíc také zjednodušuje žehlení a urychluje schnutí čímž šetří váš čas. Balení jsou ve verzi na 49 nebo 55 praní.

Obsah: 50 tablet, Kusy: 1
800 Kč
Uvedené ceny jsou doporučené regálové ceny, které vycházejí z ceníku distributora společnosti Procter & Gamble.

Vybrali jste svůj dárek?

Jednotlivé typy dárků jsou k dispozici do vydání skladových zásob.