Domácí spotřebiče od světového výrobce Whirlpool
přejít na Whirlpool.cz
Menu

Žádost o dárek

Za nákup spotřebiče Whirlpool u vybraných prodejců získáte dárek v hodnotě až 3 000 Kč.*

Zde je pro Vás připraven formulář k registraci zádosti o dárek. Jednotlivé kroky níže Vás provedou postupem získání Vašeho dárku.


Princip akce

Kupte vybrané spotřebiče Whirlpool a ke každému z nich získejte dárek v hodnotě až 3 000 Kč*.

Do akce je zařazeno velké množství spotřebičů Whirlpool napříč všemi kategoriemi. Produkty zařazené do akce si můžete prohlédnout zde. Každý produkt je zařazen do kategorie 1 nebo 2, ze které sí vybíráte dárek. V každé kategorii je k dispozici výběr ze 3 dárků.

* Dárky v promo akci mají různou hodnotu dle typu, částka 3 000 Kč vč. DPH je maximální hodnota, které některý z dárků dosahuje. Ceny jsou doporučené maloobchodní včetně DPH a vychází z oficiálních ceníků jednotlivých značek. Detailní informace budou umístěny na webu Whirlpool se spuštěním akce.


Informace k registraci nákupu

Akce trvá od 1. 3.  do 30. 6. 2022 u vybraných partnerů. Do akce mohou být zařazeny pouze nákupy produktů do ní zahrnutých a provedené v tomto období.

Nákup spotřebiče musí být registrován na webových stránkách do 30 dnů od jeho uskutečnění. Po registraci bude zákazníkovi zaslán potvrzující e-mail. Pokud zákazník potvrzující e-mail neobdrží, registrace pravděpodobně neproběhla správně. Zaslání rekapitulačního e‑mailu je potvrzením správně provedené registrace.

Dárek bude zákazníkovi doručen do 30 (max. do 60) dnů od registrace na adresu uvedenou v registraci. V případě výběru z nabídky balíčků Wpro bude dárek doručen přepravní společností. V případě výběru dárku od značky Matějovský, bude voucher zaslán na e-mail uvedený při registraci.

Akci není možné kombinovat s jinou akcí společnosti Whirlpool. Výrobní čísla je možno registrovat jen jednou.


Registrační formulář

Níže vyplňte Vaše osobní údaje a adresu k zaslání dárku.

Pokud máte na účtence více produktů, které chcete do akce zaregistrovat, je potřeba nahrát účtenku do formuláře ke každému zadávanému produktu samostatně. Akce platí pouze na spotřebiče, které patří do akce, na účtence mohou být i další položky, které ale nebudou registrovány.

Nemáte v době registrace k dispozici seriové a modelové číslo spotřebičů Whirlpool?
Prosíme vyplňte ve formuláři vše potřebné kromě modelového a sériového čísla a formulář uložte. Na e-mail obdržíte potvrzení o registraci, po obdržení spotřebičů odpovězte na tento e-mail a doplňte uvedená čísla. Dárek bude zaslán do 30 dnů od tohoto finálního dokončení registrace. Tento druhý krok registrace musí být proveden nejpozději do 31. 12. 2022.

Litujeme, ale platnost akce ještě nenastala nebo již vypršela.