Domácí spotřebiče od světového výrobce Whirlpool
přejít na Whirlpool.cz
Menu

Vyberte si dárek značky Wpro

Značka Wpro spadá do portfolia společnosti Whirlpool Corporation, nabízí univerzální příslušenství vhodné k instalaci, provozu i údržbě domácích spotřebičů a také odpovídající běžným každodenním potřebám v každé domácnosti. To vše s garancí úspory času, perfektních výsledků i šetrnosti k životnímu prostředí.

Wpro

Balíčky značky WPro

Kategorie 1

Praní & sušení v hodnotě 1 100 Kč

Balíček obsahuje hvězdičky do sušičky (levandule), změkčovací míček do sušičky, odvápňovač a odmašťovač pro pračky a myčky a pouzdro na praní spodního prádla.

Prohlédnout balíček
Kategorie 1

Domácnost & kuchyně v hodnotě 1 300 Kč

Balíček obsahuje čistící krém na nerezové povrchy, čistící krém na varné desky, sadu na čistění varné desky, čistící sprej na mikrovlnné trouby, odmašťovač do myčky a čistící sprej do chladniček a mrazniček.

Prohlédnout balíček
Kategorie 2

Praní & sušení v hodnotě 2 100 Kč

Balíček obsahuje hvězdičky do sušičky (levandule), změkčovací míček do sušičky, přívodní hadice s aquastop, odvápňovač a odmašťovač pro pračky a myčky a tablety proti zápach pro pračky na jeden rok.

Prohlédnout balíček
Kategorie 2

Domácnost & kuchyně v hodnotě 3 000 Kč*

Balíček obsahuje čistící krém na nerezové povrchy, čistící krém na varné desky, sadu na čištění varné desky, čistící sprej na mikrovlnné trouby, nůž na koláče, Ice Mate - twister na ledové kostky, odmašťovač do myčky, magnetický odvápňovat vody pro pračky a myčky a čistící sprej do chladniček a mrazniček.

Prohlédnout balíček